Çanakkale İl Koordinatörlüğü

ÇAN’DA 5. ÇAĞRI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ


TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü tarafından, Çan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Toplantı Salonunda,  11 Mart 2019 Pazartesi günü, IPARD II Programı Beşinci Başvuru Çağrı İlanı kapsamında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya, Çan İlçe Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Belma Türe, Çan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şahin, Süt Üreticileri Birliği temsilcileri ve aralarında köy muhtarlarının da bulunduğu çok sayıda üretici katılım sağladı.

Toplantıda Çan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Belma Türe’nin konuşmalarının ardından, TKDK İl Koordinatörü Hasan İskender, 5. Başvuru Çağrı Döneminde destek verilecek, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar (101) ile Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile ilgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar (103) hakkında katılımcılara ayrıntılı bilgi verdi. Soruların cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.

TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü olarak, hayvan yetiştiriciliği (büyükbaş, küçükbaş, kanatlı) ve tarımsal ürünlerin işlenmesi (süt, et, su ürünleri, sebze meyve) ile ilgili her türlü yatırım fikirleriniz için İl Koordinatörlüğümüze bekliyoruz.

 
Cimer