Çanakkale İl Koordinatörlüğü

BİGA’DA 5. ÇAĞRI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ


TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü tarafından, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda,  22 Şubat 2019 Cuma günü, IPARD II Programı Beşinci Başvuru Çağrı İlanı kapsamında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Biga Ziraat Odası ve S.S. Çanakkale Bölgesi Hayvancılık Kooperatifler Birliği (HAY-KOOP) temsilcilerinin yanı sıra, aralarında kooperatif başkanları ve köy muhtarlarının da bulunduğu çok sayıda üretici katılım sağladı.

TKDK İl Koordinatörü Hasan İskender toplantıda, 5. Başvuru Çağrı Döneminde destek verilecek, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar (101) ile Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile ilgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar (103) hakkında katılımcılara ayrıntılı bilgi verdi. Soruların cevaplandırılmasının ardından toplantı sona erdi.

TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü olarak, hayvan yetiştiriciliği (büyükbaş, küçükbaş, kanatlı) ve tarımsal ürünlerin işlenmesi (süt, et, su ürünleri, sebze meyve) ile ilgili her türlü yatırım fikirleriniz için İl Koordinatörlüğümüze bekliyoruz.
Cimer