Adobe Flash player yukleyiniz
TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü

TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü Çanakkale 1. Tarım Fuarı’ndaTarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale İl Koordinatörlüğü’nün de yer aldığı Çanakkale 1. Tarım Fuarı 2 Mayıs Çarşamba günü ziyaretçilere kapılarını açtı. TKDK İl Koordinatörü Hasan İSKENDER’in de katıldığı açılış töreninde, fuarın Çanakkale ve çevre şehirlere katkısı vurgulandı.

Fuar etkinlik programı kapsamında ilk gün gerçekleştirilen “BES/RES ve Isı Pompaları” konulu konferansta, yenilenebilir enerji konusundaki TKDK desteklemeleri ile ilgili katılımcılara TKDK İl Koordinatörlüğünce sunum yapıldı.

Ayrıca, 4 Mayıs Cuma günü saat 11:00’de, ÇTSO Dr. İbrahim Bodur Konferans Salonunda, TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğünce “Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Tarımda Kullanım Alanları ve TKDK Destekleri”  konulu konferans düzenlenecektir.

5 Mayıs Cumartesi akşamına kadar devam edecek fuarda, TKDK hibeleri ile ilgili bilgi almak isteyen katılımcılar fuar giriş salonunda yer alan TKDK standını ziyaret edebilirler.